Memnuniyet Esas

Biz birbirimizi tamamlayan bir ortaklık kurduk. İkimiz de farklı alanlarda eğitim aldığımız halde yollarımız yazılım sektöründe kesişti. Bu birliktelik kesintisiz 20 yıldır sürüyor. Tıpkı müşterilerimizle yollarımızın kesiştiği ilk günden bu güne kadar süregelen beraberliğimiz gibi, her ikisi de uzun soluklu…

Ortaklık da, evlilik gibi olmalıdır, iyi günde ve kötü günde nice uzun senelere diye karşılıklı söz verilmelidir. Uzun süreli birliktelikler için sevgi, saygı ve anlayışın olmazsa olmaz değerler olduğunu bildiğimizden bizim için zor olmadı.

Sonrasında işimize duyduğumuz sorumluluklar sebebiyle çalışanlarımız ve müşterilerimizle de uzun süreli birliktelikler içine girdik. Ortaklığımızın temeline koyduğumuz sevgi, saygı ve anlayış değerlerini koruyarak doğru ve kaliteli hizmeti müşterilerimize vermeyi ilke edinmemiz sayesinde, alnımızın akıyla bu günlere kadar geldik.

Verdiğimiz sözleri tutabilmek, müşterilerimiz ihtiyaçları doğrultusunda en iyi çözümleri geliştirebilmek biz Sistek’liler için gurur ve mutluluk kaynağı.

Doğruluğunu 14 yıldır ispatladığımız tüm bilgi ve birikimlerimizi, en önemlisi mutluluklarımızı sizlerle de paylaşmaktan onur duyarız…

Şükrü Ümit Kırbaşlı       SİSTEK GENEL REFERANSLARI

Copyright by Sistek Bilgisayar Yazılım ve Danışmanlık A.Ş.
Go to Top