Müşterilerimize; iş verimini yükselten, rekabet avantajı sağlayan, sistematik, yüksek performanslı, ekonomik, kullanımı kolay, anahtar teslimi bilgi sistem çözümlerini en son metodoloji ve teknolojileri kullanarak geliştirmek ve uygun maliyet ile sunmaktır.

 

Müşterilerimizin işlerini daha kolay ve ucuz yapmalarını, iş verimini yükselterek rekabet üstünlüğü elde etmelerini sağlayacak yüksek performanslı, ekonomik, kullanımı kolay, anahtar teslimi bilgi sistem çözümlerini en son metodoloji ve teknolojileri kullanarak geliştirmektir.

1992 yılında kurulan Sistek Bilgisayar Hizmetleri Ltd., ve 1996 yılında faaliyete geçen Sistek Bilgisayar Yazılım ve Danışmanlık Ltd. firmaları bilişim sektöründe kendilerine sağlam ve kalıcı bir yer edinmiştir.

About-us

Sistek Bilgisayar Yazılım ve Danışmanlık Ltd’in misyonu, kurumsal bazda bilgi sistemleri üretmektir. Firma tarafından geliştirilen SistekTOTAL İşletme Yönetim Bilgi Sistemi; prosedürel olarak entegre edilmiş satış-dağıtım, üretim, satınalma, stok, depo yönetimi, makina/tesis bakım yönetimi, finans, insan kaynakları modülleri ile her ölçekteki organizasyona uyarlanabilen bir çözümdür. Ayrıca, dikey pazarların ihtiyacı olan çözümler de geliştirilmektedir. Bunlar arasında limanlar için konteyner, kuru yük ve pilotaj sistemi, antrepo yönetimi, araç satış ve servis sistemleri sayılabilir. Firma, uzman personeli ile bilgi sistemleri danışmanlığı hizmetleri de sunmaktadır.

Sistek Bilgisayar Hizmetleri, kuruluşundan itibaren Otomatik Tanıma ve Veri Toplama (OT/VT) uygulamaları başta olmak üzere özellikle lojistik alanında başarılı projelere imza atmıştır. Gerçekleştirdiği Radyo Frekanslı (RF) Depo Yönetim Sistemleri, Üretim Planlama ve Kontrol Sistemleri ve diğer çözümleri bugün Tofaş, Ford-Otosan, Betek Boya, Beko Elektronik, Paşabahçe gibi ülkemizin tanınmış büyük kuruluşları tarafından kullanılmaktadır. Almanya’nın önde gelen cam üreticilerinden Schott Glaswerke için yapmış olduğu veri toplama uygulaması ile Sistek, ülkemize döviz kazandırmanın haklı gururunu da yaşamıştır.

Sistek, bilgi sistemlerini kurarken en son teknolojiyi kullanma, en son metodolojilerden yararlanma, marka bağımsız olarak en iyi çözümü oluşturma, işletmelerde daha önceden kurulu bulunan veya daha sonra kurulacak diğer sistemlerle entegrasyon, yüksek performans, parametriklik, ölçeklenebilirlik, kullanım kolaylığı ve taşınabilirlik gibi temel ilkeleri esas almaktadır.

Başarımızın altında yatan temel faktörlerden birincisi yüksek nitelikli, yeniliği yakından izleyen, dinamik ve birbiri ile uyumlu ekibe sahip olmamızdır. Bilgi endüstrisinin en önemli kaynağının insan olduğu düşüncesiyle firma çalışanları titizlikle seçilmekte, ayrıca elemanların sürekli eğitimine önem verilmektedir. Diğer temel kaynağımız ise bilginin kendisidir. Sistek, ilgi alanına giren konularda derinlemesine bilgi birikimine (know-how) sahiptir. Deneyim ve birikim, başarımızın garantisi olup, müşterilerin iş süreçlerinde iyileştirmeler sağlayacak çözümlerin oluşturulmasında önemli bir değerdir. Sistek, Bilişim Mesleği Ahlak İlkeleri’ne uymayı taahhüt eder.