Sistek, kuruluşlara, iş verimini yükselten rekabet üstünlüğü sağlayan, süreç esaslı, maliyetlerin düşürülmesini ve verimliliğin arttırılmasını öngören performanslı ve kullanımı kolay anahtar teslimi çözümlerini güncel teknolojileri kullanarak sunmayı hedeflemektedir.

SİSTEK,  1992 yılında kurulmuş olup, endüstriyel ve ticari konularda özel ve paket yazılımlar geliştirmektedir. Kuruluşundan günümüze kadar, ağırlıklı olarak Otomotiv, Lojistik, Dayanıklı Tüketim, Dağıtım, Üretim, Finans ve Telekom sektörlerine ORACLE teknolojilerini kullanarak birçok kurumsal proje geliştirmiş, sahip olduğu birikimleri geliştirdiği projelerde kullanarak, önem verdiği müşteri memnuniyetini en üst seviyede elde etmeyi başarmıştır.

İş süreçlerindeki tecrübe birikimi, güncel teknolojileri ve metodolojileri uygulama yeteneği, projelerde sergilediği mühendislik yaklaşımı,  müşteriye hızlı adaptasyonu, pratikte uygulanabilir çözümleri üretme yeteneği ve takım olarak özveriyle çalışan kadrosu bugüne kadar sağlamış olduğu başarıda etkin olmuştur.

Computer-Network-Technology

Müşteri memnuniyeti  ve kurumsal çevikliğin günümüz rekabet koşullarının vazgeçilmezleri olduğunun bilinci ile başlatmış olduğu kurumsallaşma çalışmaları kapsamında yazılım sektörüne özel olarak iş süreçleri tasarlanmış, bu iş süreçlerinin uygulanması ISO-9001:2000 belgesi alınarak resmileştirilmiştir.

Sistek, genç ve dinamik kadrosunun yanı sıra, geliştirmekte olduğu ekosisteminde yer alan firmalar ile yaptığı işbirliktelikleri ile, sunmakta olduğu ürünlerin kapsamını genişleterek müşterilerine komple çözümler sunmaktadır.

Sistek’in günümüze kadar, edinmiş olduğu tecrübeler, bayi network yönetimi, kurumsal kaynak planlaması, üretimden veri toplama, dağıtık sistemler ile entegrasyon ana başlıklarında verilebilir.

Kuruluşundan bugüne Sistek, müşteri memnuniyetini amaçlayarak, kaliteli ve öncü yazılımlar kurmada gösterdiği başarıyı sürdürmektedir.