OPTIMO; ÇOK AMAÇLI ÇOK YÖNLÜ!

IOSIS-OPTIMO Araç Çizelgeleme ve Rota Optimizasyon Sistemi,
Nereye gideceğinizi bilmek. Hangi rota, hangi araçla, hangi sayıda…tüm bunların planlanması OPTIMO ile mümkün. Profesyonel nakliye sistemleri ile kullanım ya da ayrı bir sistem olarak kullanıma hazır maliyet etkin uygulama.

Tüm Sistemler ile Kusursuz Entegrasyon
IOSİS-OPTIMO, Müşterideki, ERP Sistemine, Nakliye Yönetim Sistemlerine veya Lojistik Şirketlerinin ana uygulamalarında kolaylıkla entegre edilebilir. Bu entegrasyon sayesinde, müşter kendi uygulamalarını kullanmaya devam edebilir. Böylece, yapılmış olan yazılım yatırımı boşa gitmez. Müşteri, kendi filo takip uygulamasını, transfer talep üretme sistemini, iş emri ve raporlama sistemlerini, harita üzerinde gösterim sağlayan dashboard yapılarını kullanmaya devam edebilir.

Kaynak Tüketiminde Cimri, İşlevsel Yapı
IOSİS-OPTIMO’nun kullanımı kolaydır. Kullanıcılara ek iş bırakmaz, kendi işini kendisi yapar. Yönetmek için ayrıca bir departman kurmanız gerekmez! İleri Optimizasyon Çözümü adı altında satılan bir çok ürünü çalıştırmak için ayırmanız gereken kaynakların çok altında kaynakla süreçlerinize hakim olursunuz. Böylece, ta en başta, operasyonel giderlerinizde önemli kazançlar sağlarsınız.

Vektörel Çözüm. Anlık Takip, Mükemmel Performans
IOSIS-OPTIMO; yani merkez motorumuz, çözümü, zaman eksenli bir vektörde saklar. Herhangi bir anda, araçlarınızın olması gereken yeri ve ne yapması gerektiğini görebilir, gerçek durumla karşılaştırabilir ve neden analizi yapabilirsiniz! Bu fonksiyon, Filo Takip Sistemi ile birleştiğinde,araçlarınızın anlık performansını takip etme şansına sahip olursunuz.

Sektör Bağımsız İnovatif Çözüm
IOSIS-OPTIMO birbirinden bağımsız birçok sektöre katmadeğer çözüm niteliğindedir. Üretim yapan işletmeler, III. Parti lojistik firmaları, Kargo-Teslimat firmaları, Mikro dağıtım rota planlaması, Bakım- Servis rota planlaması , Personel Servis rota planlaması, Belediye Hizmetleri (Şehiriçi Dağıtım, Toplama Rota Planlaması), Finans alanında evrak ve para transferleri optimizasyonu ve başka alanda faaliyet gösteren diğer sektörlere uygulanabilir.

IOSIS-OPTIMO İle Yarıyolda Kalmayacaksınız.
Lojistik Planlaması görevi yapanlar, OPTIMO’ya güvenebilirler;
OPTIMO ile hiçbir zaman yolda kalmayacaklardır. Planlama aşamasında, problemi kısıtlayabilir, odaklandığınız noktaya ilişkin plan hazırlanmasını sağlayabilirsiniz. Hazırlanmış olan plan, verileriyle birlikte OPTIMO’ya gönderildiğinde, en olurlu çözüm kısa sürede önünüzde olacaktır. OPTIMO’nun en iyi çözümü üretmesi, gereken uyarlama ve parametrelerinin belirlenmesi için, IOSIS uzmanlığı proje aşamasında gerekli testleri ve ayarlamaları yapacaktır.