Deponuzu Hızlandırın! Hayatı kolaylaştırın!

IOSIS-DEPO Depo Yönetim Sistemi ile, kağıt kullanımını minimize edin, malzeme kabul, çekme, yükleme, hazır etme ve sevkiyat gibi fonksiyonları mobil terminaller ile sisteme entegre edin, Deponuzu çevik hale getirin.

Deponuzun Etkinliğini Arttırın!
IOSIS-DEPO, deponuzun kendisine özgü yapısına uyum sağlayacaktır. Böylece, deponuzu gerçek zamanlı olarak kontrol edebileceksiniz, kapasitesini tam olarak kullanmanız olanaklı hale gelecek, hızlı ve güvenilir biçimde sevkiyat yapabileceksiniz.

ERP Sisteminizin Sınırlarını Aşın!
Geleneksel olarak ERP Sisteminin, üretim operasyonları alanında, yavaşlatıcı ve karmaşıklaştırıcı etkilerine karşı üretim, çoğunlukla, değişken ve esnek yapıya sahiptir. Müşteriler beklemez, onlara, ERP sisteminizin gerekleri yüzünden gecikme yaşadığınızı açıklayamazsınız.
ERP Sistemlerinin bu sınırlandırıcı etkilerinden sıyrılın, hızlanın, güvenilir bilgilerle çalışın! Bunun en ekonomik yolu, ERP Sisteminize entegre edeceğimiz IOSIS-DEPO çözümüdür. Arayın, anlatalım, planlayalım ve süreçlerinizi ivmelendirelim.
Doğru Verilerle, Şimdi!
Günümüzün rekabet ve ekonomik koşulları, lojistik sistemlerini hızlı ve ekonomik olmaya zorlamaktadır.
Hızlı olmanın iki özelliğini IOSIS-DEPO sağlamaktadır:
Tam zamanında – Güncel verileri toplama kapasitesi ve bağlanabilirlik.
Doğru verileri toplama kapasitesi, el terminalleri, mobil bilgisayarlar, barkod sistemleri, verileri zamanında elde etmenizi sağlar, depo içindeki hayatı basitleştirir ve kolaylaştırır.

Diğer Sistemlerinizle Gerçek Zamanlı Konuşun!
Bağlanabilirlik kapasitesi, Altyapısı ve veri tabanı nitelikleri ile, tüm “legacy” [ERP, MES, SCADA vb] sistemleriyle konuşabilmesi, bunların yanısıra, sınırsız biçimde diğer özel sistemlerinizle de bağlanabilmeye olanak tanıyan açık bağlanabilirlik altyapısına sahip olmasıyla sağlanmaktadır.

Mevcut Yatırımlarınızı Koruyun! Çöpe atmayın, onlardan faydalanın, doğru biçimde kullanın. IOSIS-DEPO ile bu olanağı sağlıyoruz.

Çözüm var: IOSIS-DEPO. Optimum maliyet ve maksimum çözüm olanakları ile, geleceğin Deposunu oluşturun!